Merhaba, Dünya!

Blog yazmaya şimdiye kadar kaç kere niyetlendiniz? Bu soruya kendi adıma cevap verecek olursam uzun zamandan beri blog yazma isteğim olduğunu ancak hayatın koşuşturması içerisinde bir türlü fırsat bulamadığımı söyleyebilirim. Yeni yıl ile birlikte artık aksiyona geçmeye karar verdim.

Çocukluğumdan beri teknolojiye büyük bir merak duyuyorum. Teknoloji haber sitelerini ve bloglarını gün içerisinde defalarca kontrol ediyorum. Yeni çıkan teknolojileri bizzat denemek için elimden geleni yapıyorum ve bundan büyük bir keyif alıyorum.

Kaliteli bir içeriğe sahip olmanın ne kadar büyük bir özen gerektirdiğini biliyorum. Bu yüzden, hafta en az bir yazı yazma hedefim var. Hafta boyunca okumaktan keyif aldığım makalelerin ve blog yazılarının bir listesini kendi yorumlarımla birlikte paylaşarak blog yazma serüvenime başlayacağım.

Bu blogda sizlere katma değeri olan içerikleri paylaşacağıma dair söz veriyorum. ‘Başla ve iyileştir’ felsefesine yürekten inanan biri olarak yapıcı yorumlarınıza her zaman açığım.

Hazırsanız, başlayalım mı?

Birkan